O Společnosti

Zastoupení pro ČR a SK – Workswell s.r.o.

Společnost Workswell s.r.o. je výhradním zastoupením společnosti Monroe ProMotorCar Products v České republice, na Slovensku a v Polsku. Monroe ProMotorCar vyrábí jedny ze světově nejdokonalejších měřících přístrojů propustnosti světla autoskly tzv. Pocket Detective.

Společnost Workswell s.r.o. je technologickou, vývojovou a obchodní společností působící na českém a slovenském trhu se sídlem v Praze a pobočkou v Rožnově p. Radh. a Žilině. Jedním z hlavních cílů společnosti je rozvoj a aplikace nových trendů v oblasti měření a snímání obrazu z multispektrálních kamerových systémů, jejich dodávka do průmyslu, potravinářství, bezpečnostních technologií ale také jejich integrací do výrobních procesů.

Společnost Workswell zastupuje několik světových výrobců speciálních kamer, které dodává na český a slovenský trh, participuje při výrobě a návrhu nových produktů a spolupracuje při vývoji softwarových řešení na míru.

Mezi hlavní cíle společnosti je rozvoj oboru strojového vidění a zpracování obrazu prostřednictvím přednášek, školení a seminářů, které společnost organizuje několikrát ročně s cílem představit nové možnosti a aplikace v praxi. Společnost Workswell je členem Asociace technických diagnostiků a je schváleným školícím pracovištěm.